STANDLAR VE MASAÜSTÜ AMBALAJLAR

Son dönemlerde büyük markaların kampanyaları için vazgeçilmezleri olan display standları çok çeşitli stillerde üretmekteyiz. Markaların pazar payını arttırmada efektif rolü olan display standlar, günümüzde market ve dükkanlarda en önemli reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Markaların kampanya mesajlarını vermek için en doğru materyal olan display standlar, ürünleri raf dışında bir yerde sergilenip satılması için de üretilmektedir. Canpak Ambalaj display stand üretiminde ülkemizin lider firmalarından olup uluslararası üretim standartlarıyla yurtdışına da display stand satışı yapmaktadır.

Ambalajlarımız;

  • Kolay Kurulur: Minimum iş gücü ile kolay bir şekilde kurulumu sağlanır.
  • Kolay Tanımlanır: Temiz ve ayırt edici baskısı ile personel tarafından markette kolayca bulunur.
  • Kolay Açılır: Markette kolayca açılır ve tedarik zinciri sürecinde yüksek dayanıklılık vaat eder.
  • Kolay Raflanır: Raf alanına kolayca yerleştirilebilir ve raf alanının en optimize şekilde kullanılmasını sağlar.
  • Kolay Fark Edilir: Müşteri tarafından kolayca fark edilir.
  • Kolay Bertaraf Edilir: Çevreye duyarlı bir üretim süreci sonucunda elde edilir ve %100 geri dönüştürülebilirdir.

Rafa Hazır Ambalaj (SRP):

Bir ürünün sunum şekli pazarlamada önemli bir role sahiptir.  Rafa hazır ambalaj diye tabir edilen SRP’nin birincil amacı ürünü dış etmenlere karşı korumak iken; günümüzde, pazarlama faaliyetlerini geliştirmek ve satışları arttırmak için bir araç olarak da kullanılmaktadır. Ambalaj, en etkili satın alma karar araçlarından biridir. SRP, ürünlerinizin mağazaya teslim edilmesini ve ürünlerinizin rafta düzgün bir şekilde yer almasını sağlar. Canpak Ambalaj olarak tüm rafa hazır ambalajları tedarik zinciri ve raf yerleştirme sürecine uygun bir şekilde tasarlıyor ve güçlü algı kodları oluşturarak, müşterinin beğenisine sunuyoruz.

 

Masaüstü / Set üstü Stand

Satılacak ürünlerin masaüstünde sergilenmesi için üretilen stand modelidir. Canpak Ambalaj ayaklı stand modellerinin yanında farklı tasarımlarda masaüstü stant veya set üstü stant modelleriyle de pek çok farklı sektöre hizmet vermektedir.

Havuz Stant

Havuz standı ürünlerinizi içinde dizmek zorunda kalmadan son kullanıcıya teşhir edebildiğimiz  bir modeldir. Teşhir edecek ürün düzensiz geometrik şekle sahipse en uygun stant modellerinin başında gelmektedir. Bu modelin avantajlarından biride kurulum kolaylığıdır. Havuz standı stant üretiminde ofset baskı tekniği kullanılarak canlı ve belirgin renkler elde edilmektedir. Standı korumak için selefon kullanılmaktadır.

Kolay Kurulum Stant

Kolay kurulum stant modeli kurulum sırasında az enerji ve kısa kurulum süresi ile ön plana çıkmaktadır. Kolay kurulum stantların üretimi sırasında stant aparatları kullanılmaktadır. Bu aparatlar sayesinde kullanıcı hızlı bir şekilde standı kurabilmektedir. Bu model stant üretiminde ofset baskı tekniği kullanılarak canlı ve belirgin renkler elde edilmektedir. Standı korumak için selefon kullanılmaktadır.

Ön Dolumlu Stant

Ön dolumlu stant modelinin, sergilenecek ürünün ayrı bir sevk işlemine gerek duyulmadan stant ile sevk edilmesini sağlaması tecih edilmesinin başlıca nedenidir. Bu stant modelinde son kullanıcı ürün dizme işlemi yapmak zorunda olmadığı için zaman kaybının önüne geçmektedir. Bu model stant üretiminde ofset baskı tekniği kullanılarak canlı ve belirgin renkler elde edilmektedir. Standı korumak için selefon kullanılmaktadır.

Açılı Stant

Açılı stant modeli ürünlerinin bir çok açıdan daha net görünmesini sağladığı modeldir. Teşhir edilecek ürünler net göründüğü için son tüketicinin daha çok ilgisini çekmektedir. Açılı stant modelin de her raf derinliği farklı ölçülerde olduğu için değişik ölçüde ve adet de ürünleri sergilenebilmektedir. Bu model stant üretiminde ofset baskı tekniği kullanılarak canlı ve belirgin