Sıvamalı Kutular

Mukavemet gerektiren ağır ürünler için tercih edilen kutulardır. E dalga – B dalga gibi çok yaygın kullanılan kutuların yanında EB dalga ve CB dalga gibi büyük ve daha ağır ürünlerin paketlemesi ve taşınması için kullanılan ürünlerdir. Mikro sıvamalı kutuların yanı sıra dopel kutularda da tecrübesini konuşturan Canpak Ambalaj süper geniş ofset baskı makinasıyla beyaz eşya kutuları, teknolojik alet kutuları veya havlupan kutuları gibi büyük materyaller için de kutu ambalajı imalatı yapmaktadır. Kutu ambalajında müşterilerine sağlam ve pratik çözümler sunan firmamız büyük baskılı kutu ambalajında Türkiye’nin lider firmalarındandır ve ülkemizin büyük teknolojik ve beyaz eşya gruplarının yıllardır ana tedarikçisi konumundadır.

Sıvamalı ambalajlar çoğunlukla orta ağırlıklı perakende ürünlerinin kutusu, gıda ve yiyecek kutusu, tüketim malları kutusu, endüstriyel kutular, koruyucu kutular, posta (kargo) kutusu gibi uygulamalar için kullanılmaktadır. Sıvamalı baskı işlemi tabaka şeklindeki kağıtlar üzerine ofset litografi baskısı ile çok renkli grafiklerin basılmasıyla başlar.  Daha sonrasında basılan tabakaların oluklu levha üzerine sıvanması ve ardından kesim kalıpları aracılığı ile kesilip, gerekli ise kutuya son şeklinin verilmesi için kesilmiş tabakaların katlanıp, yapıştırılması ile son bulur. Bu işlem son derece gerçekçi grafiksel fotoğrafların en üst düzeydeki kalitede basılarak kutuların oluşturulması için kullanılır. Yüksek ve her seferinde aynı kalitedeki görüntüler, tutarlı ürün ve marka algısı oluşturmak konusunda oldukça önem arz etmektedir. Sıvamalı kutular elektronik, eğlence, ilaç ve içecek gibi yüksek kaliteli görüntüler ve mukavemet gerektiren pazarlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.  

Canpak Ambalaj olarak sizin sıvamalı kutu için gerekli kağıt ve karton ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamayı, size uygun çözümler sunmayı, ve bunları yaparken de gelişmiş hizmet düzeyini koruyup, sıvamalı kutu üretiminde ürünlerinize yüksek katma değer katmayı hedefliyoruz. Canpak Ambalaj olarak bizler ürünlerinizin taşıma, depolama, pazarlama, kullanım, tekrar saklama gibi ihtiyaçlarını karşılayan en uygun sıvamalı ambalaj uygulamasını belirlemeniz için işinizin pek çok kısmını, farklı yönleri ile analiz ederiz. Sonrasında tedarik zinciri ve baskı ihtiyaçlarınızı karşılamanız için doğru ürün seçiminizde sizlere yardımcı oluruz. Size özel çözümler için satış danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.