SERTİFİKALARIMIZ, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE ÇEVRE DOSTU ÜRETİM

Hem bünyemizde gerçekleştirdiğimiz kurumsal faaliyetlerle hem uzman danışman firmalardan aldığımız seminerlerle tüm departmanlarımızın ve üretim kadromuzun eğitimine önem vermekteyiz. Sürdürülebilirlik politikalarımızdan çevre bilincine, efektif ve etkin üretimden iş güvenliğine kadar pek çok konuda eğitim ile kadromuzun sektörel ve vizyonel gelişimine katkıda bulunmaktayız. FSC sertifikasına sahip firmamız diğer kalite sertifikalarıyla birlikte çevreye duyarlı üretime dikkat etmektedir.

 

Canpak Ambalaj olarak ofset baskılı karton ve sıvamalı kutu ambalaj sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemiz ve son teknoloji ile donanmış tümüyle entegre tesisimizle birlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Canpak Ambalaj olarak müşterilerimizin ofset baskılı kutu ambalajı ihtiyaçları için ISO standartlarına uygun, güvenilir ve istikrarlı bir üretim süreci sonucu yüksek kalitede kutu ambalaj üretmekteyiz. Sahip olduğumuz tüm güncel sertifikaları incelemek için aşağıya göz gezdirebilirsiniz.

BRC ile Gıda Güvenliğinde Yüksek Küresel Standartlar

BRCGS, 130’dan fazla ülkede 29.000 sertifikalı tedarikçi tarafından kullanılan ve tüketicileri korumayı amaçlayan öncü bir kuruluştur. BRC belgesinin amacı uluslararası kabul görmüş gıda standartlarını kapsayıcı bir çerçeve oluşturmak ve gıda güvenliğinin gelişmesine yardımcı olmaktır. BRC tarafından belirlenen standartlar, kalite, güvenlik ve işletme kriterlerinin standardizasyonunu garanti altına alır ve nihai tüketici için koruma sağlar. Global pazarda güncel BRC sertifikasının önemini bilen tüm nitelikli gıda üreticileri AA –grade sertifikalı Canpak Ambalajı tercih etmektedir.

FSC® ile Sürdürülebilir Bir Gelecek

FSC®, uluslararası Forest Stewardship Council® örgütünün baş harflerinden oluşmaktadır. FSC® kuruluşunun amacı, tüm dünyadaki orman kaynaklarının doğru şekilde idare edilmesini sağlamak, bununla ilgili metotları belirlemek, standartları tarif edip bu standartların dünya genelindeki orman endüstrisi şemsiyesi altına giren tüm kuruluşları kapsayacak şekilde uygulandığını bağımsız ve akredite kuruluşlar vasıtasıyla denetlemek ve izlemektir. Canpak Ambalaj’da FSC® Gözetim Zinciri çerçevesinde orman kaynaklı ürünlerin belgeli, iyi yönetilmiş orman girdilerinden meydana geldiğini ve bu ürünlerin tedarik zincirinin herhangi bir aşamasında belgeli olmayan orman ürünler ile karışmayarak üretildiğini göstermeyi amaçlar. Güncel FSC sertifikası ile Canpak Ambalaj hem iç pazarda hem dış pazarda tanınan önemli ofset baskılı kutu üreticilerinden biridir.

ISO 14001 ile Çevreye Duyarlı Ürünler

Canpak Ambalaj, çevrenin korunmasına, geliştirilmesine ve saygı duyulmasına kendisini adamıştır. Bu sertifika, yürürlükteki tüm yasa ve düzenlemelere uyum sağlamanın yanı sıra, çevreye duyarlı bir iş yapış şeklini de benimsemek anlamına gelmektedir. ISO 14001 Çevre Yönetimi seritifkası, Canpak Ambalaj’ın her gün yürüttüğü birçok faaliyetinin sertifikasyonudur. ISO 14001’e sahip ambalaj kurumları, müşterilerinin yerel/küresel yasal ve düzenleyici şartlara uygunluklarını korurken, çevreye olan sorumluluklarını ve risklerini düşürmelerine yardımcı olur.

ISO 9001 ile Tutarlı Yüksek Kalite

Bu standart; müşteri odaklılık, süreç yaklaşımı, sürekli iyileştirme, üst yönetim motivasyonu gibi bir dizi kalite yönetimi ilkelerine dayanmaktadır. ISO 9001 kalite yönetiminin uygulanması müşterilerimizin tutarlı, yüksek kalitedeki ürün ve hizmetleri bizden almasına yardımcı olmaktadır.

ISO 22000 ile Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Gıda zincirinde yer alan kuruluşların, gıdanın tüketim anında güvenli olmasını sağlamak ve gıda güvenliğine yönelik olan tehditleri kontrol altına almak için gerekli şartları kapsayan bir yönetim sistemi standardıdır. Canpak Ambalaj olarak bizlerin güncel olarak sahip olduğu bir sertifika olan ISO 22000, gıda güvenliği yönetim sisteminin gerekliliklerini tanımlayan uluslararası bir standarttır.