Karton Kutular

Krome karton gibi sektörde yaygın kullanılan kartonların yanında özellikli kutularınız için Amerikan Bristol ve Kraft gibi kartonlar üzerine de baskı yaparak çok çeşitli tasarımda kutular üretmekteyiz. Karton kutular, çok ağır olmayan ürünler için kutular olup, firmamızda varak yaldız, gofre, metalize selefon üzeri uv baskı gibi farklı uygulamalarla da imal edilmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip firmamızda çikolata kutuları, bisküvi kutuları, lokum kutuları, kozmetik kutuları, maske kutuları gibi kutuların yanı sıra viski kutuları, şarap kutuları, içecek multipack kutuları da karton kutu olarak üretilmektedir. Hem yurtiçi hem yurtdışında geniş satış ağına sahip Canpak Ambalaj yıllara yayılan tecrübesiyle kaliteli malzeme kullanımı ile farklı sektörlere ofset baskılı karton kutu üretmektedir.

Hero-rigid-536x462

Katlanır kutular, rakipleriniz arasında ürünlerinizin göze çarpması için hafif kutu ambalajında yaygın olarak kullanılmaktadır. Karton kutular sahip olduğu tasarım esnekliği sayesinde yaratıcı şekillerde ambalajlar üretebilmek için ideal materyallerdir. Tasarım ve baskı zemini kalitesi ile karton kutular göz alıcı ambalajlar üretmek ve satışlarınızı arttırmak için eşsiz çözümlerdir. Ayrıca, karton kutularınıza gofraj ve asetat pencere gibi eklentiler ile ambalajlarınıza boyut katarak, raflarda ürünlerinizin ayrışması sağlanabilir. Canpak Ambalaj olarak bizler kutu ambalajı sektöründeki eşsiz deneyimimiz ile çikolata ve şekerleme ambalajlarından, ilaç ambalajlarına kadar değişen birçok farklı endüstriye çeşitli karton ambalaj çözümleri sunmaktayız. Bunlar;

  • Çeşitli karton türleri (duplex karton, krome karton, Bristol, Kraftback vb.)
  • Çeşitli karton gramajları (200 gr, 225 gr, 280 gr, 300 gr, 320 gr, 350 gr, 400 gr vb.)
  • Çeşitli vernik ve kaplama türleri (Dispersiyon lak, mat lak, selefon kaplama, uv lak, soft touch lak vb.)
  • Çeşitli bitirme türleri (asetat pencere yapıştırma, gofraj, sıcak folyo varaklama vb.)

   

  Canpak Ambalaj farklı çeşitlerde katlama tekniklerini kullanarak dört nokta yapıştırmalı tavalar, altı nokta yapışmalı pastane kutuları, konik kutular, dip kilitli kutular vb. gibi birçok kutu şeklini üretebilmektedir. Bu kutular sizin ihtiyaçlarınıza göre makinelerimizde imal edilebilmektedir.