Biz Kimiz?

20 yıllık deneyimi ile Canpak Ambalaj ofset baskılı karton kutu ve sıvamalı kutu sektöründe Türkiye’nin önde gelen kutu ambalajı üreticilerindendir.  Yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ve 200’e aşkın çalışanı ile Canpak Ambalaj, ofset baskılı kutu ambalajı konusunda hem yurtiçi hem yurtdışında önemli bir yer edinmiştir.  İzmir’de 20.000m2 alana kurulu Canpak Ambalaj, İzmir limanına yakınlığı ile ihracatta da sektörün tercih edilen firmalarındandır. Global anlamda farklı kıtalara üretim yaparak da uluslararası piyasada önemli bir pazar payına sahiptir.

Hem ofset baskı çözümleri hem dijital baskı çözümleri ile kutu ambalaj konusunda sektörde isim yapmış Canpak Ambalaj;  varak, gofre, metalize selefon üzeri uv baskılı kutu gibi farklı uygulamalarla müşterilerine alışılagelmiş kalıpların dışına çıkmayı ve ürünlerinin ön plana çıkarmayı sunmaktadır. Amerikan box (A-box), kurma kutu, otomatik dolum tava, dip kilitli ve kırlangıç tabanlı kutular, 4 nokta 

yapışmalı ve 6 nokta yapışmalı kutular gibi kutu ambalaj çeşitliliğiyle ürünlerinde fark yaratmayı hedeflemektedir. Canpak Ambalaj, ofset baskılı kutu sektöründe,  ülkemizin büyük firmalarının ana tedarikçileri arasında olup, markaların son dönemlerdeki vazgeçilmezi olan display stand üretiminde ülkemizin lider firmaları arasındadır.

Gıda ve içecek sektöründen medikal ve kozmetik sektörüne, beyaz eşya sektöründen hayvansal ürünlere kadar pek çok farklı alana kutu ambalajı hizmeti veren Canpak Ambalaj, bünyesinde bulundurduğu soft touch lak, lokal lak, UV lak gibi çeşitli varyasyonlarla müşterilerinin ürünlerine görsel derinlik kazandırmasını sağlayıp; ambalajlamanın markayı temsil eden en önemli figür olduğunu göstermektedir.

Yenilikçi yüzü ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle Canpak Ambalaj ürünlerin müşterilerine istenilen kalitede ve zamanında teslim edilmesi için en iyi şekilde hizmet etmekte ve üretim yapmaktadır.