Paketleme bir ürünü üretmekten çok daha fazlasıdır. Paketleme herhangi bir ürünü alırken hizmet olarak gördüğünüz, ürünü çevreleyen servislerin tümünü içerir. Paketleme ürünün geliştirilmesinden, üretimine; lojistiğinden raftaki sunumuna kadar müşterilerimizin birçok farklı sürecinin farklı ihtiyaçlarını karşılamayı kapsar. Paketleme, tedarikçinizin sunduğu paketleme çözümleri ile ürünlerinizin koruması, taşıması, depolanması, ve raftaki sunumu gibi birçok noktada tedarikçiniz ile ortaklık içerisine girilmesini içerir. Biz müşterilerimize baştan sona onlarla beraber olabileceğimiz, kapsamlı bir tedarik zinciri enstrümanı sağlamanın önemini anlıyoruz ve aşağıdaki servisleri sunuyoruz.

Ambalajlamaya Bir Danışman Yaklaşımı

İşinizin benzersiz olduğunu biliyoruz, bu yüzden markanızı güçlendirmek ve rekabet avantajı sağlamak için ambalajlamanızın da bu benzersizliği yansıtması gerektiğini düşünüyoruz.

Müşteri Takımları

Tek bir irtibat noktası ile müşteri odaklı takımlar

Müşterilerin mümkün olduğunca az, fakat yetkin kişiler ile irtibata geçiyor olmasının ne kadar kolay ve zaman kazandırdığını gözlemleyerek müşteri takımları oluşturduk. Bu; taleplerinizi iletmek, gereksinimlerinizin gerçekleşmesini sağlamak, baskı öncesi ziyaretleri sırasında eşlik edilmesi ve bunun gibi birçok etkinlikte nadiren birden fazla kişi ile görüşmeniz gerektiğini anlamına gelmektedir. Böylece müşteri temsilcileriniz sizleri tanır ve gerekli koordinasyonu kurum içerisinde kısa sürede sağlar.

Ambalaj Dizaynı

Yenilikçi bir tasarım genellikle fark yaratır

Biz bir projenin en başından dahil olmayı tercih ederiz. İlk adım olarak tasarım ekibimiz paketlenmesi gereken ürününüz için belirlediğiniz hedef kitleyi sizlerden öğrenir. Ardından, ürününüzün koruma, taşıma, kullanım ve saklama koşulları gibi birçok özelliğini sizlerle yapılan toplantılar ışığında değerlendir. Edinilen bu bilgiler ışığında da ürününüze en uygun ambalaj çözümleri tasarlanır.

Masaüstü Yayıncılık

Neler elde edebileceğinizi kendiniz görün

Canpak’ın baskı öncesi ekibi tecrübe, teknoloji ve yaratıcılığı harmanlayarak envai çeşit farklı sektördeki müşterilerimiz için efektif çözümler sağlarlar. En son yazılım ve donanım alt yapısı ile Canpak’ın baskı öncesi ekibi sürekli, doğru ve zamanında teslimat için çalışır.

Baskı

Renk bizim işimizin ana yapı taşıdır

6 renk ofset baskı, gelişmiş sıvama teknolojisi ve yaratıcı dizayn sayesinde gerçekten çok etkileyici sonuçlar ile elde edilebilmektedir. 6 renk baskı ile fotoğraf kalitesinde sonuçlar alınabilmektedir ve dispersiyon lak gibi envai çeşit baskı sonrası teknolojileri ofset baskıya daha iyi görünürlük ve koruma sağlanabilmektedir. 

Baskı Sonrası

Tüketicilerin gözünü kamaştırmak için son dokunuşu yapın

Biz ofset baskılı karton ve sıvamalı kutu üretiriz... Sayısız farklı baskı sonrası seçeneği ve grafik uygulamaları ile birçok farklı şekilde ve boyutta kutular üretiriz ki müşterilerimiz tüketicilerin gözünü kamaştırabilmesin ve rekabet edebilsin.

Please reload