Müşteri memnuniyeti için kalitede süreklilk

 

 

Canpak olarak ofset baskılı karton ve sıvamalı ambalaj değer zinciri boyunca tamamıyla entegre bir tesise sahibiz ve ambalaj sektöründeki 20 yılı aşkın eşsiz deneyimimizi son teknoloji ile birleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz kaynaklarınızı ana işinize odaklamışken, Canpak olarak, biz sizin ambalajlama ihtiyaçlarınızı her zaman ISO standartlarındaki güvenli, istikrarlı ve yüksek kalitedeki ambalajlama çözümlerimizle karşılamaktayız.

 

ISO 14001 ile Çevreye Duyarlı Ürünler

 

 

Canpak, çevrenin korunmasına, geliştirilmesine ve saygı duyulmasına kendisini adamıştır. Bu yürürlükteki tüm yasa ve düzenlemelere uyum sağlamanın yanı sıra, çevreye duyarlı bir iş yapış şeklini benimsemek anlamına gelmektedir. ISO 14001 - Çevre Yönetimi, Canpak’ın her gün yürüttüğü birçok faaliyetinin sertifikasyonudur. ISO 14001’e sahip ambalaj kurumları, müşterilerinin yerel/küresel yasal ve düzenleyici şartlara uygunluklarını korurken, çevreye olan sorumluluklarını ve risklerini düşürmelerine yardımcı olur.

 

 

OHSAS 18001 ile Sosyal Sorumluluklarının Bilincinde Tedarikçi

 

OHSAS 18001, kuruluşlara düzgün ve etkili sağlık & güvenlik yönetimini teşvik etmek için bir çerçeve sunmaktadır. Canpak’ın OHSAS18001 Sertifikası, bizim yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmeye, çalışanların sağlığını ve güvenliğini sürekli korumaya ve geliştirmeye olan bağlılığımızı gösterir.

 

ISO 9001 ile Tutarlı Yüksek Kalite

 

Bu standart; müşteri odaklılık, süreç yaklaşımı, sürekli iyileştirme, üst yönetim motivasyonu gibi bir dizi kalite yönetimi ilkelerine dayanmaktadır. ISO 9001 kalite yönetiminin uygulanması müşterilerimizin tutarlı, yüksek kalitedeki ürün ve hizmetleri bizden almasına yardımcı olmaktadır.

 

​FSC® ile Sürdürülebilir Bir Gelecek

 

FSC®, uluslararası Forest Stewardship Council® örgütünün baş harflerinden oluşmaktadır. FSC® kuruluşunun amacı, tüm dünyadaki orman kaynaklarının doğru şekilde idare edilmesini sağlamak, bununla ilgili metotları belirlemek, standartları tarif edip bu standartların dünya genelindeki orman endüstrisi şemsiyesi altına giren tüm kuruluşları kapsayacak şekilde uygulandığını bağımsız ve akredite kuruluşlar vasıtasıyla denetlemek ve izlemektir. Canpak Ambalaj'da FSC® Gözetim Zinciri çerçevesinde orman kaynaklı ürünlerin belgeli, iyi yönetilmiş orman girdilerinden meydana geldiğini ve bu ürünlerin tedarik zincirinin herhangi bir aşamasında belgeli olmayan orman ürünler ile karışmayarak üretildiğini göstermeyi amaçlar.

 ITOB, 10036 SOK, NO:20, Tekeli, Menderes, İzmir 

Tel: +90-232-7990468 Fax: +90-232-7990469

  • Facebook Clean