İnsan Kaynakları

     

Ambalaj sektöründe ulusal ve uluslararası  pazarda güvenilir ve giderek büyüyen şirketimizde markamızdan, birlikte çalışmaktan, gelişimden heyecan duyan ve emek veren 200 çalışma arkadaşlarımızla giderek büyüyen bir markayız. 20 yıldır ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, sürekli gelişimi ve dönüşümü simgeleyen Canpak Ambalaj, gelişimi ve yenilikleri yaratma yolculuğunda İzmir Tekeli İTOB ‘da üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Üretimimizi insan kaynağımız ve fabrika yatırımımız ile güçlendirmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güven ilkesi ile müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarında beklentilerin ötesinde bir hizmet ve ürün sunmaya çalışıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlerken, odağımıza şüphesiz müşterilerimizi ve çalışanlarımızı alıyoruz. Marka vizyon ve misyonumuzdan heyecan duyan, başarma tutkumuza ortak olan iş arkadaşlarımızla birlikte, yenilikçi ve sürdürülebilir İnsan Kaynakları uygulamalarını hayata geçirmek ve geliştirmek için durmaksızın çalışıyoruz.

 
Misyonumuz;

 

İnsan gücü ihtiyacını karşılamak, yenilikçi ve gelişim odaklı insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek işimizden ve markamızdan heyecan duyarak yol almaktır.

Bizler birlikte başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Ben de bu takımda olmak ve bu süreçlere ortak olmak istiyorum diyorsan özgeçmişini  info@cambakambalaj.com.tr adresine gönderebilirsin.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?