Baskı Öncesi Hazırlık

Baskı öncesi hazırlık baskı düzeninin oluşturulması ve son ambalaj oluşumu arasında gerçekleşen prosedürler ve süreçler için basım ve yayım sektörlerinde kullanılan bir terimdir. Canpak’ta baskı öncesi hazırlık prosedürü aynı zamanda grafik tasarımlarını da içerir ve biz buna ‘masaüstü yayıncılık’ diyoruz. Canpak’ta masaüstü yayıncılık; bıçak çiziminin oluşturulması, grafiğin bıçak çizimine montajı, dizgicilik, kopyalama ve düzenleme, baskı öncesi işaretlemelerinin yapılması, baskı öncesi renk ayarlarının yapılması, prototip imalatı, redaksiyon, baskı kalıplarının oluşturulması,  kesim kalıplarının oluşturulması gibi işlemleri kapsamaktadır.

 

Canpak müşterilerin baskı öncesi gereksinimlerini en iyi şekilde sağlamak için bir sektördeki en son gelişmeleri yansıtan teknolojiler ile donatılmıştır.Canpak Illustrator, Photoshop, AdobeInDesign, AdobeAcrobat, ve CorelDRAW gibi fotoreprodüksiyon için gereken en üst seviyede yazılımları kullanır. Tüm bunların dışında Canpak’ın baskı öncesi hazırlık ekibi, müşterilerin prototip ihtiyaçlarına hızlı geri dönüş sağlayabilmek için 2014 model bir plotter ile müşterilerine hizmet etmektedir.

 

Sizlere en yüksek baskı kalitesini sunabilmek için Canpak’ta baskı kalıbının hazırlanmasında en son teknoloji CTP cihazları kullanılmaktadır ve sektördeki yenilikler sürekli olarak takip edilmektedir. 2,400 DPI’a kadar çözünürlükte oluşturulabilen kalıplar sayesinde baskınızdaki en ince detaylar bile net bir şekilde basılabilmektedir.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1