KBA 162

Biz envai çeşit farklı sektör ve çoğunlukla küresel markalar için geniş bir yelpazede, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleşmiş ambalajlarını yapıyoruz. Ürün kalitesini ve tutarlılığını korumak için de ürettiğimiz ürünlerin hepsinin baskısını kendi tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.

 

Tabakaya ofset baskı için 3 adet modern baskı makinesine sahibiz. Bunlar; KBA Rapida Offset Baskı Makinesi (maksimum boyut 120cm x 164cm), Ultra Man Offset Baskı Makinesi (maksimum boyut 110cm x 160cm), ve Roland Offset Baskı Makinesi (maksimum boyut 100cm x 140cm). Bu makinelerin arasında KBA Rapida dünyanın en büyük tabaka baskı makinelerinden biri olması dolayısıyla bizim baskı makinelerimiz arasında en çok ön plana çıkan makinedir. 1.20 x 1.64 metre maksimum baskı alanı ile Rapida 164 bugün piyasada ofsette basılabilen tabaka büyüklüğü açısından en büyük baskı makinelerinden biridir. 2 metrekareyi aşan baskı alanı ve saatte 15000 tabakalık baskı kapasitesi ile KBA Rapida 164 metrekare başına sektöredeki en hızlı ofset baskı makinesidir. Rapida 164 sunduğu büyük baskı alanını ve saatte yaklaşık 30,000 metrekarelik baskı alanı ile bu makinenin önümüzdeki yıllar içinde rakipsiz kalacağını göstermektedir.

 

Dünyada,  süper büyük ebat ofset baskı denildiğinde sadece KBA Rapida 164 ismi bilinir. Bu baskı makinesinin ortaya çıkmasından beri, XXL ebadında tabaka ofset baskı tüm dünyada yeniden tanımlanmıştır, çünkü bu makinede XXL ve XXL üzeri; 55 inç TV kutuları, çift kapılı buzdolapları, süper XXL ebatta elektrik süpürgeleri gibi süper büyük ebatlarda ofset baskı yapılabilmektedir.

 

Bu ebat sınıfındaki baskı makineleri aslında afiş ve poster baskıların yüksek miktarlarda basılmasında verimlilik sağlanması için üretildi ve bu ebat sınıfındaki makineler günümüzde hala yüksek işgücüne dayalı makinelerdir. Yıllar geçtikçe afiş ve posterlerin yanısıra, KBA Rapida 164 için daha geniş bir uygulama yelpazesi gelişmiştir. Bugün Rapida 164 baskı makinesi tesislerimizde süper büyük ebatlarda standlar, yüksek hacimli ambalaj ve poster baskıları için kullanılmaktadır. 

 

Kendiniz bir göz atın ve süper büyük ebatlı baskı makinesi Rapida 164’ün eşsiz performansının büyüsünü yaşayın.

 

 

Koenig & Bauer Groubu baskı makinesinin mucidi ve aynı zamanda dünyadaki baskı makinelerinin ilk üreticisidir. Aynı zamanda bir baskı makinesi üreticisi tarafından kaydedilen en yüksek patent sayısı ile uzun bir süredir rekor sahibibidir. KBA Rapida 164’ün icadı ile de geniş ebatlı tabaka ofset baskı ve ambalaj baskıları içerisinde küresel piyasa ve teknoloji lideridir. 

 

 

Teknolojisi Hakkında Bilgi Edinin...

Çalışma Süresi: 1:22 dakika

Renk / Ses

Please reload