Yenilikçi bir tasarım ya da zeki bir şekil, bir ürünün başarısında genellikle büyük rol oynar.  Canpak’ta ambalaj dizaynı, grafiği, iş uygulamaları ve performans arasındaki dengeyi kurabilmek; yaratıcı ambalajlama çözümleri sunmak; ve sonuçta ürününüzün başarısını arttırmak için çalışan bir tasarım ekibimiz bulunmaktadır.

 

İlk olarak, müşterilerimiz için daha kolay ve daha etkili iletişim sağlayabilmek açısından mümkün olduğunca az temas noktaları ile iletişime geçerek müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceğimiz yönetim ekiplerini geliştirdik.  Bu; kurumumuzda bir kişiden fazla kişi ile iletişime geçme ihtiyacınızın oluşmayacağı ve müşteri temsilcinizin sizlerin isterlerine göre, gerekli iç iletişimi sağlayıp, sizlere hızla cevap vereceği anlamına gelmektedir. Sizin iletişiminizde bir nokta olsa bile başarı yolunda ilerlemek için her yönetim ekibinde bir grafiker, bir üretim planlayıcısı ve bir kalite uzmanı olacaktır.

 

Tasarım sürecinde, deneyimli tasarımcılarımız teknolojik yazılımları sayesinde FEFCO ve ECMA için tasarım kitaplıklarından yararlanmakta, tasarım süreci boyunca 3D ve 2D CAD-CAM tasarımlarını görmek isteyen müşterilerimize gösterebilmektedir. Ayrıca, müşterilerimiz Plotter New Bull makinemiz ile tasarım sürecinin herhangi bir aşamasında kendi numunelerini temin edebilmektedir.

Text.

Endüstriyel Tasarım Nedir?

Çekim yılı: 2012

Çalışma süresi: 1:09 dakika

Renk/Ses

Endüstriyel Tasarım Derneklerinin Uluslararası Konseyi endüstriyel tasarım konularının nedenini mükemmel bir şekilde göstermektedir. Video 21. Yüzyılda ki endüstriyel tasarımı tanımlamaktadır ve detaylar yaşamımızı etkilemektedir. Ürünlerinize uygun bir ambalaj tasarımından önce neden bir kez daha düşünülmesi gerektiğini anlatan videoyu izleyiniz.

Text.

Kıdemli Pazarlama & Tasarım Liderleri Tasarımın Neden Önemli Olduğunu Anlatıyor

Çekim yılı: 2014

Çalışma süresi: 18:17 dakika

Renk/Ses

Package Design Matter’in yeni videosunda Kimberly Clark, Jim Beam, Method, Fresh Market, Cross Pens ve Osram Sylvania gibi önde gelen dizayn uzmanları ilhamı ve ilham ile gerçek dünyada nasıl iş sonuçları oluşturulabileceği anlatıyor. Sizlerin yeni büyük atılımınızı sağlamanızın için günümüz iş dünyasındaki zorlukların ve fırsatların değerlendirip tavsiyelere dönüştürüldüğü bu videoyu izlemenizi öneririz.

Text.

İyi Dizaynın Sizi Mutlu Ettiği 3 Yöntem

Çekim yılı: 2003

Çalışma süresi: 12:41 dakika

Renk/Ses/Altyazılı

2003 yılındaki bu konuşmada, tasarım eleştirmeni Don Norman insanları mutlu kılan tasarımları; güzellik, eğlence, zevk duyguları ışığında değerlendirir. İyi dizayn edilmiş bir üründe olması gereken 3 duygusal ipucunun anlatıldığı bu videoyu izleyiniz.

Please reload